Technology

Kolejny przypadek naprawdę słabej formy warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy! Górnik ogrywa zawodników Legii rezultatem jeden do zera!

16.10.2022, 16:26 0 komentarzy
Kolejny przypadek naprawdę słabej formy warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy! Górnik ogrywa zawodników Legii rezultatem jeden do zera!

W aktualnie trwającym sezonie PKO Ekstraklasy Legia Warszawa prezentuje się bardzo słabo i nie ma co do tego wątpliwości. zawodnicy Legii Warszawa to aktualni mistrzowie Ekstraklasy i należy mieć ten fakt na uwadze, a obecnie znajdują się w spadkowej strefie. Spotkanie z Górnikiem Zabrze miało w końcu skrócić tragiczną serię Warszawiaków, jednakże i tym razem brakowało umiejętności do tego, aby ugrać punkty. Gracze gospodarzy od pierwszych minut pojedynku wyglądali na dobrze uszykowanych i w pierwszych 45. minutach Legia nie umiała przeciwstawić się im. Zawodnicy Górnika po pierwszej części tego spotkania wygrywali wynikiem 2:0 i wszystko na to wskazywało, że szykuje się kolejna strata punktów mistrza Polski. Jednakże gracze Legii w pierwszych 15. minutach drugiej części starcia wzięli się do pracy i byli w stanie doprowadzić do remisowego rezultatu. Od tego momentu będący na stadionie kibice piłki nożnej mogli liczyć na gigantyczne emocje na koniec tego starcia.

I rzeczywiście końcowe minuty pojedynku były bardzo fascynujące. Przede wszystkim przez wzgląd na formy zawodników Górnika, którzy w rozrachunku ostatecznym zwyciężyli ten mecz. Gola dającego zwycięstwo strzelił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Krzysztof Kubica, który wykorzystał fantastyczne dogranie od Janzy Erika. Dobrze również wziąć pod uwagę, iż swojego premierowego gola po przenosinach do polskiej ligi strzelił zdobywca mistrzostwa świata z 2014 roku, czyli Lukas Podolski. to była niesamowita chwila dla tego piłkarze i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Natomiast Legia poniosła klęskę 7 mecz z rzędu i w tym momencie plasuje się na 17. lokacie w ligowej tabeli. Trzeba podkreślić to, iż to jest niezwykle kiepski sezon, jak na panującego wciąż mistrza rozgrywek polskich. Jeśli gracze Legii Warszawa chcieliby nadal grać w lidze polskiej to powinni powrócić do odpowiedniej dyspozycji. W innym przypadku mistrz ligi polskiej zaskakująco spadnie do niższej ligi.

Zostaw komentarz